Ta strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji.

O nas

Art Office to największa galeria prac przeznaczonych na wynajem w Polsce. Od 1999 roku łączymy artystów, kolekcjonerów z biznesem.

Od ponad 20 lat oferujemy usługi doradztwa na rynku sztuki.  Proponujemy przy tym elastyczną formę wynajmu dzieł sztuki  dedykowaną  wszystkim zainteresowanym  sztuką, którzy chcą poszerzać swoją swoje horyzonty w ekonomiczny i bezpieczny sposób. Wśród naszych klientów są zarówno duże firmy dbające o wizerunek i kulturę  jak i osoby prywatne.  Do naszej dyspozycji twórcy oddali bogatą kolekcję dzieł sztuki  do wynajmu, a także, do bezpośredniej sprzedaży. W jej skład wchodzą obrazy, grafiki, rzeźby czy fotografie.

Naszą specjalnością jest  indywidualne doradztwo w zakresie doboru prac do kolekcji, wystroju wnętrza.   Nasz zespół z wieloletnim doświadczeniem pomógł już ok. 300 firmom i wypożyczył ok. 12 tyś. dzieł sztuki na przestrzeni 20 lat.

Art Office  proponuje Państwu alternatywną formułę dekorowania wnętrz biurowych oraz apartamentów prywatnych. Oferujemy przede wszystkim długoterminowy i krótkoterminowy wynajem dzieł sztuki z możliwością późniejszego zakupu na dogodnych warunkach.

Dzieła sztuki, uzupełniają wnętrze i kształtują pozytywny wizerunek firmy – podnoszą jej prestiż, zdobią wnętrza i nadają im indywidualny charakter.