Ta strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji.

Współpraca

Łączymy artystów, architektów wnętrz, scenografów i kolekcjonerów sztuki

Od początku działalności współpracujemy kilkudziesięcioma twórcami z różnych dziedzin sztuki, dzięki temu mamy rozbudowane zbiory sztuki współczesnej z których korzystają głownie architekci wnętrz  aby tworzyć lepsze, ciekawsze wnętrza o unikatowym charakterze. Prace możemy wypożyczyć na próbę lub sprzedać bezośrednio.  Zapraszamy  do współpracy  artystów, architektów wnętrz  i kolekcjonerów. Wystarczy do nas napisać, odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.

Dla artystów:

Zapraszamy do kontaktu e-mailem lub przez telefon , po akceptacji zgłoszenia umawiamy się na spotkanie w celu obejrzenia prac w naturze i włączenia wybranych obiektów do naszych zbiorów.

Dla kolekcjonerów:

Jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą prac ze swojej kolekcji to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – kontakt poniżej.

Dla architektów wnętrz:

Jeśli są Państwo zainteresowani umieszczeniem prac z naszej oferty w projektach, wizualizacjach wnętrz, bądź użyciem ich w sesji zdjęciowej gotowego wnętrza, to prosimy o kontakt.  W przypadku zainteresowania pracami ze strony Państwa klienta możemy pomóc w całej logistyce – prezentacji obiektów, wieszaniu na wyznaczonych miejscach.  Chętnie nawiążemy stałą współpracę. W kwestii szczegółów prosimy o kontakt. Dla partnerów mamy specjalne oferty.

Dla scenografów i rekwizytorów:

Od wielu lat nasze zbiory udostępniamy scenografom i rekwizytorom na potrzeby produkcji filmowych, telewizyjnych czy reklamowych. Nasz magazyn służy jako wyspecjalizowana rekwizytornia z obrazami, grafikami i rzeźbami. Posiadamy umowy licencyjne z artystami, które dają nam prawo do wykorzystania dzieł z uwzględnieniem wynagrodzenia autorskiego za publikację utworów – dzieł sztuki. Aby uzyskać cennik dla produkcji filmowych, telewizyjnych i reklamowych prosimy o kontakt.

 

Kontakt

info@artoffice.pl

22 663 08 42