Ta strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji.

Wynajem dzieł sztuki

Jeśli uważasz, że Twoja firma i dom zasługuje na piękne wnętrze, zwróć się do Art Office!

Od kilkunastu lat zajmujemy się z sukcesem wynajmem dzieł sztuki, uczestnicząc w tworzeniu wizerunku firm, łącząc sztukę z biznesem.  Wiele prac naszych  artystów stało się elementem znaczących kolekcji dzieł sztuki. Wśród naszych klientów są zarówno osoby prywatne, małe firmy jak i korporacje o międzynarodowym zasięgu, m.in: banki, kancelarie prawne, agencje nieruchomości, firmy farmaceutyczne i wiele innych. Naszą specjalnością jest przede wszystkim usługa wynajmu dzieł sztuki, która to, jest coraz bardziej popularną forma wzbogacania wnętrz  poprzez czasową ekspozycję sztuki z możliwością wykupu prac. Równolegle oferujemy także doradztwo przy tworzeniu ekspozycji i kształtowaniu firmowych kolekcji sztuki.

Obraz Marii Orzęckiej we wnętrzu biura

Wynajem dzieł sztuki 

– jest alternatywną, ekonomiczną i elastyczną drogą do obcowania z oryginalnymi dziełami sztuki.

W Polsce, jest to usługa nieznana  na szerszą skalę, lecz w innych krajach Europy funkcjonuje znakomicie od kilkudziesięciu lat.

Art Branding

– Nasze usługi doskonale wpisują się w ramy art brandingu, czyli budowania wizerunku firmy i marki poprzez kontakt z artystami i sztuką. Z tym wiąże się budowa kolekcji, która powinna być cześcią długotrwałego procesu wyborów prac i ich selekcji. W tym pomóc ma właśnie nasza usługa, która dopuszcza bezproblemowe zmiany. Nie bez znaczenia jest też aspekt tworzenia przestrzeni motywującej i  inspirującej do zadań, która pomaga wykorzystać nasz potencjał. Trzeba też pamiętać, że to jak nas potrzegają inni też jest istotne, dlatego też ułatwiamy Państwu wprowadzenie nowych połączeń i sposobów komunikacji.

Więcej w materiale: Art Branding – budujemy wizerunek firmy poprzez sztukę

 

Wypożyczanie obrazów do biur, obraz Roberta Czajki

Obraz Roberta Czajki wypożyczony do wystroju kancelarii

 

Krótka droga do własnej kolekcji sztuki 

Nasz sposób działania jest prosty:

-Spotykamy się

Oglądamy przestrzeń i  ustalamy jakie są indywidualne  potrzeby, gusta i oczekiwania. Podczas spotkania robimy zdjęcia wnętrz,  pomogą Nam w wyborze obrazów i innych obiektów sztuki, tak aby jak najlepiej pasowały stylem, tematyką i kolorystyką do wnętrz w Państwa firmie.  Na życzenie, przed prezentacją, wykonujemy wizualizacje ekspozycji, tak aby usprawnić proces.

– Koncepcję ekspozycji wysyłamy e-mailem

Po dokonaniu wyboru konsultujemy rozmieszczenie prac, przywozimy i wieszamy w ustalonych miejscach. W uzgodnionym w umowie terminie możecie Państwo w ten sam sposób wymienić część lub całość wypożyczonej kolekcji.

– Gotowa ekspozycja i wsparcie twórców

Każdy ze współpracujących z nami artystów otrzymuje wynagrodzenie autorskie za każde wypożyczone dzieło sztuki. A zatem firmy korzystające z usług Art Office, wnoszą swój wkład w rozwój kultury, stymulując twórczość i wspierając finansowo artystów.

Ceny wypożyczenia prac rozpoczynają się od 39 zł netto za miesiąc.

Wybrane przez Państwa prace, można również zakupić bezpośrednio, jednak sam wynajem może pomóc w ostatecznym, nieśpiesznym i właściwym wyborze prac do własnej kolekcji dzieł sztuki.

Więcej informacji o naszej usłudze w materiale Art Office – wynajem dzieł sztuki , a  prace zobaczą Państwo w Galerii Artystów  

 

Ceny 

Nasza kolekcja podzielona jest na 9 kategorii cenowych, zależnie od wartości dzieł sztuki, którym odpowiadają różne ceny wynajmu.

 

    Miesięczna cena najmu (netto)
Kategoria cenowa Zmiana 1 raz w roku Zmiana 2 razy w roku
0 48,00zł 56,00zł
1 63,00zł 70,00zł
1A 75,00zł 90,00zł
2 88,00zł 102,00zł
2A 115,00zł 140,00zł
3 140,00zł 160,00zł
3A 165,00zł 195,00zł
4 180,00zł 210,00zł
4A 200,00zł 240,00zł